El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

Dintre del Pla de Sostenibilitat Turística en Destí (PSTD) atorgat al COPATE: “Espais Naturals de la Reserva de la Biosfera”, dintre de l’Eix 2 hi ha contemplada una actuació ja executada basada amb la interconnexió d’espais ciclables, on s’inclouen diverses actuacions a les quatre comarques ebrenques basades amb a creació i millora de les infraestructures ciclables que uneixen tot el territori. Aquestes actuació es formava de quatre subactuacions amb una inversió total de 1.225.000 € d’un total dels 3.000.000 € assignats a aquest PSTD. Amb voluntat de destinar la totalitat de la subvenció atorgada a actuacions que reverteixin favorablement al territori sempre basant-nos amb la finalitat per la qual es va concedir el PSTD: “Espais Naturals de la Reserva de la Biosfera”, es considera necessari licitar una nova subactuació inclosa dins la nova actuació anomenada: Millora de la superfície i la senyalització urbana i la instal·lació de mobiliari a les zones lúdiques i de descans de la Via Verda, basada amb la senyalització del tram urbà dins del municipi de Roquetes de la Via Verda de la Val de Zafán. L'objecte de la present memòria valorada es la de definir y valorar els treballs de senyalització del tram urbà de la via verda Val de Zafan al nucli de Roquetes.

Expediente 219/2026 · Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Licitación pública de obras convocada por Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE) (Tarragona). Con valor estimado de 14.038 € y presupuesto de 16.986 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-06-01. Expediente 219/2026.

Importes y cifras

14.038 €
Valor estimado
16.986 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
219/2026
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-05-25
Fin de presentación de ofertas
2026-06-01

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Sepitar 2016 SL Adjudicado 13.200 € 2026-06-05

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Ver el órgano →