El Vínculo El Vínculo.
Evaluación

Concessió administrativa de l’ús privatiu de les parades 1,4,5,7 i 9 destinades a l’activitat de venda dels articles que consten a la taula exposada a continuació, i el magatzem respectiu que s’ubica en la planta soterrani del Mercat Municipal de Castellar del Vallès destinades ala venda de queviures, altres especialitats, productes dietètics i d’herbolari, altres especialitats, pesca salada, olives i conserves. S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat que consten relacionades en l’article 52 del Reglament municipal del mercat. Els establiments a concedir són uns espais comercials destinats a la venda d’articles, els quals són compatibles amb les denominacions que consten en el Reglament municipal del mercat

Expediente CONT2600074 · Ajuntament de Castellar del Vallès

Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament de Castellar del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 76.579 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-19. Expediente CONT2600074.

Importes y cifras

76.579 €
Valor estimado
5
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CONT2600074
Estado
Evaluación
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar del Vallès
Tipo de contrato
Administrativo especial
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-03
Fin de presentación de ofertas
2026-08-19

Códigos CPV

Lotes (5)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Carnisseria: Tota classe de carn fresca, frigoritzada o congelada, de bou, vaca, vedella, xai, be moltó, cabrit, cavall i brau. També podran vendre articles semielaborats, refrigerats i precuinats, en els quals les carns esmentades en siguin l’ingredient
2 Altres especialitats: S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat. Veure Annex 6 del PCAP i PPT
3 Altres especialitats: S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat. Veure Annex 6 del PCAP i PPT.
4 Altres especialitats: S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat. Veure Annex 6 del PCAP i PPT
5 Pesca salada, olives i conserves: Tota classe de peix i marisc salat, sec, fumat, remullat o en salmorra; olives; conserves i semi-conserves vegetals i de peix, essent els únics autoritzats per a detallar-les. Igualment podran vendre articles semielaborat

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-03

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

Ver el órgano →