El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

concessió administrativa de l’ús privatiu de les parades 1,4,5,7 i 9 destinades exclusivament a l’activitat de venda dels articles que consten a la taula exposada a continuació, i el magatzem respectiu que s’ubica en la planta soterrani del Mercat Municipal de Castellar del Vallès. Els establiments a concedir són uns espais comercials destinats a la venda d’articles, els quals són compatibles amb les denominacions que consten en el Reglament municipal del mercat.

Expediente CONT2400113 · Ajuntament de Castellar del Vallès

Licitación pública de administrativo especial convocada por Ajuntament de Castellar del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 127.631 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-08. Expediente CONT2400113.

Importes y cifras

127.631 €
Valor estimado
5
Lotes

Datos del expediente

Expediente
CONT2400113
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar del Vallès
Tipo de contrato
Administrativo especial
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-01-23
Fin de presentación de ofertas
2025-02-08

Códigos CPV

Lotes (5)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Parada 1 Queviures i magatzem núm. 12
2 Parada 4 Altres especialitats i magatzem núm. 4
3 Parada 5 Productes dietètics i d''herbolari i magatzem núm. 7
4 Parada 7 altres especialitats i magatzem núm. 6
5 Parada 9 Pesca salada, olives i conserves i magatzem núm. 9

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-01-23

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

Ver el órgano →