Acord marc mitjançant procediment obert relatiu al subministrament de sondes tubs i cànules, amb destí a la Fundació de Gestió Sanitària de l’Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Expediente ACM 25/932 · Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Licitación pública de suministros convocada por Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (Barcelona). Con valor estimado de 1.943.509 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-03. Expediente ACM 25/932.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ACM 25/932
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Establecimiento del Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-10-27
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-12-03
Códigos CPV
- 33140000Material médico fungible
- 33141220Cánulas
- 33141641Sondas
Lotes (49)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1: Sonda administració enteral nasogàstrica sense fiador (Connexió ENFIT). | — | — |
| 2 | LOT 2: Sonda administració enteral nasogàstrica amb fiador (Connexió ENFIT). | — | — |
| 3 | LOT 3: Sonda administració enteral nasojejunal amb fiador introducció endoscòpica. (ENFIT) | — | — |
| 4 | LOT 4: Sonda gastrostomia endoscòpica baló 7cc | — | — |
| 5 | LOT 5: Sonda gastrostomia endoscòpica baló 15 cc | — | — |
| 6 | Lot 6 | — | — |
| 7 | LOT 7: Sonda aspiració secrecions | — | — |
| 8 | LOT 8: Sonda nasogàstrica | — | — |
| 9 | LOT 9: Sonda nasogàstrica Salem adult | — | — |
| 10 | LOT 10: Sonda nasogàstrica Salem pediatria | — | — |
| 11 | Lot 11 | — | — |
| 12 | LOT 12: Sonda rectal | — | — |
| 13 | LOT 13: Sonda vesical Foley 2 vies | — | — |
| 14 | LOT 14: Sonda vesical Foley 3 vies | — | — |
| 15 | LOT 15: Sonda vesical 2 vies Foley Tiemann | — | — |
| 16 | LOT 16: Sonda vesical Foley pediàtrica amb fiador | — | — |
| 17 | LOT 17: Sondes vesicals intermitent baixa fricció | — | — |
| 18 | LOT 18: Sonda quirúrgica d’estimulació i aspiració cortico-espinal | — | — |
| 19 | LOT 19: Set intubació nasolacrimal | — | — |
| 20 | LOT 20: Cànula hidrodisecció | — | — |
| 21 | LOT 21: Cànula lacrimal corbada | — | — |
| 22 | LOT 22: Tub endotraqueal Electromiografia | — | — |
| 23 | LOT 23: Tub ventilació transtimpànica | — | — |
| 24 | LOT 24: Equip tub bronquial esquerra | — | — |
| 25 | LOT 25: Equip tub bronquial dreta | — | — |
| 26 | LOT 26: Tub inserció endotraqueal | — | — |
| 27 | LOT 27: Tub endotraqueal amb baló | — | — |
| 28 | LOT 28: Tub endotraqueal anellat amb baló | — | — |
| 29 | LOT 29: Tub endotraqueal sense baló | — | — |
| 30 | LOT 30: Tub endotraqueal preformat nasal amb baló | — | — |
| 31 | LOT 31: Tub endotraqueal preformat oral sense baló | — | — |
| 32 | LOT 32: Tub endotraqueal preformat oral amb baló | — | — |
| 33 | LOT 33: Tub traqueal làser | — | — |
| 34 | LOT 34: Tub endotraqueal cirurgia microlaríngia | — | — |
| 35 | Lot 35 | — | — |
| 36 | LOT 36: Tub silicona | — | — |
| 37 | Lot 37 | — | — |
| 38 | LOT 38: Tub connexió amb bulb | — | — |
| 39 | LOT 39: Tub aspiració quirúrgica | — | — |
| 40 | LOT 40: Tub drenatge penrose | — | — |
| 41 | LOT 41: Cànules Guedel | — | — |
| 42 | Lot 42 | — | — |
| 43 | Lot 43 | — | — |
| 44 | LOT 44: Cànula succió endometrial | — | — |
| 45 | LOT 45: Línia cardioplegia anteretrògrada/retrògrada monitorització pressió | — | — |
| 46 | LOT 46: Cànula cardioplegia retrògrada | — | — |
| 47 | LOT 47: Adaptadors i cànules perfusió coronària | — | — |
| 48 | LOT 48: Cànula venosa femoral reforçada | — | — |
| 49 | LOT 49: Cànules i elèctrodes radiofreqüència | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-10-27 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Ver el órgano →- Subministrament dels sistemes d'injecció de contrastos compatibles amb sistema Acist PublicadaPublicada: 2026-08-06
- Servei d'auditoria financera de Comptes Anuals PublicadaPublicada: 2026-07-28
- Subministrament d’equipament per a la realització de còpies de seguretat PublicadaPublicada: 2026-07-24
- Subministrament, instal·lació i posada en funcionament de dos (2) seqüenciadors Sanger PublicadaPublicada: 2026-07-20
- Subministrament, instal·lació, muntatge, posada en funcionament i adequació de l'espai per a la instal·lació d'un (1) equip tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica PublicadaPublicada: 2026-07-15
- Homologació d'empreses de consultoria, arquitectura i enginyeria, per a la prestació dels serveis següents en l'àmbit de les instal·lacions i infraestructures de la Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (FGS) PublicadaPublicada: 2026-07-15
- Imperiosa urgència: Continuïtat assistencial del projecte Ritmocore, dels serveis d’atenció integral i, integrada per a pacients amb dispositius cardíacs implantables i altres sistemes d’electroestimulació i monitorització cardíaca, que inclou el subministrament de dispositius mèdics ResueltaPublicada: 2026-06-30
- IMPERIOSA URGÈNCIA: Contractació vinculada a la provisió de serveis per a un abordatge integral al tractament dels pacients en risc de mort sobtada i insuficiència cardíaca que requereixen dispositius d’electroestimulació cardíaca ResueltaPublicada: 2026-06-30
- L'objecte és la contractació del servei de manteniment normatiu i correctiu de les portes talla focs i vies d'evacuació per a satisfer les finalitats institucionals de la FGS. EvaluaciónPublicada: 2026-06-16
- Servei de suport en producció de continguts audiovisuals per a la promoció de la salut i recursos divulgatius PublicadaPublicada: 2026-06-10