ACM relatiu al subministrament de sistemes de monitorització de pacients, amb destí a la Fundació de Gestió Sanitària de l’Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Expediente ACM 25/493 · Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Licitación pública de suministros convocada por Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (Barcelona). Con valor estimado de 1.804.488 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-03. Expediente ACM 25/493.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ACM 25/493
- Estado
- Evaluación
- Órgano de contratación
- Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- Establecimiento del Acuerdo Marco
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-10-27
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-12-03
Códigos CPV
- 33195000Sistema de monitorización de los pacientes
Lotes (29)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 2 | Lot 2 - gel ultrasons | — | — |
| 2003254 | LOT 3 - 2003254 Elèctrode adult escuma | — | — |
| 2003255 | LOT 3 - 2003255 Elèctrode pediàtric amb cable | — | — |
| 2003256 | LOT 3 - 2003256 Elèctrode pediàtric neonatal amb cable | — | — |
| 2003257 | LOT 3 - 2003257 Elèctrode teixit microporós, de llarga duració | — | — |
| 2003259 | LOT 3 - 2003259 Elèctrode pediàtric escuma amb clip | — | — |
| 2003288 | LOT 3 - 2003288 Elèctrode d’ agulla EMG | — | — |
| 2003292 | LOT 3 - 2003292 Elèctrode especial ECG escuma | — | — |
| 2003303 | LOT 3 - 2003303 Elèctrode bola d’acer | — | — |
| 2003307 | LOT 3 - 2003307 Elèctrode neuroestimulació 50x50mm | — | — |
| 2003314 | LOT 3 - 2003314 Elèctrode connexió pestanya per registre ECG | — | — |
| 2003322 | LOT 3 - 2003322 Elèctrode per registre polisomnografies amb cable | — | — |
| 2003324 | Lot 2003324 | — | — |
| 2003334 | LOT 3 - 2003334 Elèctrode llaç tungstè | — | — |
| 2003361 | LOT 3 - 2003361 Elèctrode agulla acer inoxidable | — | — |
| 2003369 | LOT 3 - 2003369 Elèctrode adult per ressonància magnètica | — | — |
| 2003373 | Lot 1 - 2003373 gel conductor ecg | — | — |
| 2003375 | LOT 1 - 2003375 Gel lubricant ultrasons | — | — |
| 2003383 | LOT 3 - 2003383 Pasta conductora EEG | — | — |
| 2003386 | LOT 1 - 2003386 Gel ultrasons | — | — |
| 2003415 | LOT 1 - 2003415 Gel lubricant instrumental | — | — |
| 2008917 | LOT 3 - 2008917 Elèctrode de placa desfibril·lació adult>15Kg | — | — |
| 2009512 | LOT 3 - 2009512 Elèctrode registre EMG 18mm. | — | — |
| 2009513 | LOT 3 - 2009513 Elèctrode neuroestimulador per localització nerviosa | — | — |
| 2014924 | LOT 3 - 2014924 Elèctrodesensor hidrogel pediatria EEG | — | — |
| 2017288 | LOT 3 - 2017288 Elèctrode neuroestimulador nervi facial i cranial | — | — |
| 2019353 | LOT 3 - 2019353 Elèctrode estudis del son pediatria | — | — |
| 2021033 | LOT 3 - 2021033 Elèctrode desfibril·lador adult | — | — |
| 2022680 | LOT 3 - 2022680 Elèctrode de placa desfibril·laciópediatria | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-10-27 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Ver el órgano →- Subministrament dels sistemes d'injecció de contrastos compatibles amb sistema Acist PublicadaPublicada: 2026-08-06
- Servei d'auditoria financera de Comptes Anuals PublicadaPublicada: 2026-07-28
- Subministrament d’equipament per a la realització de còpies de seguretat PublicadaPublicada: 2026-07-24
- Subministrament, instal·lació i posada en funcionament de dos (2) seqüenciadors Sanger PublicadaPublicada: 2026-07-20
- Subministrament, instal·lació, muntatge, posada en funcionament i adequació de l'espai per a la instal·lació d'un (1) equip tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica PublicadaPublicada: 2026-07-15
- Homologació d'empreses de consultoria, arquitectura i enginyeria, per a la prestació dels serveis següents en l'àmbit de les instal·lacions i infraestructures de la Fundació de Gestió Sanitària de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (FGS) PublicadaPublicada: 2026-07-15
- Imperiosa urgència: Continuïtat assistencial del projecte Ritmocore, dels serveis d’atenció integral i, integrada per a pacients amb dispositius cardíacs implantables i altres sistemes d’electroestimulació i monitorització cardíaca, que inclou el subministrament de dispositius mèdics ResueltaPublicada: 2026-06-30
- IMPERIOSA URGÈNCIA: Contractació vinculada a la provisió de serveis per a un abordatge integral al tractament dels pacients en risc de mort sobtada i insuficiència cardíaca que requereixen dispositius d’electroestimulació cardíaca ResueltaPublicada: 2026-06-30
- L'objecte és la contractació del servei de manteniment normatiu i correctiu de les portes talla focs i vies d'evacuació per a satisfer les finalitats institucionals de la FGS. EvaluaciónPublicada: 2026-06-16
- Servei de suport en producció de continguts audiovisuals per a la promoció de la salut i recursos divulgatius PublicadaPublicada: 2026-06-10