El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

A contratación dun servizo de prevención alleo (en adiante SPA) para a actualización de avaliacións de riscos laborais (e avaliación inicial do novo parque de Esturáns) do Servizo de Extinción de Incendios

Expediente 2003-2202 · Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Vigo

Licitación pública de servicios convocada por Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Vigo (Pontevedra). Con valor estimado de 11.388 € y presupuesto de 13.779 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-11-19. Expediente 2003-2202.

Importes y cifras

11.388 €
Valor estimado
13.779 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2003-2202
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Vigo
Tipo de contrato
Servicios · Otros servicios
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
13 meses
Lugar de ejecución
Pontevedra

Fechas clave

Publicación
2024-11-05
Fin de presentación de ofertas
2024-11-19
Disponibilidad de documentos
2024-11-19

Códigos CPV

Criterios de adjudicación

TipoCriterioPeso
Cuantificables Automáticamente Avaliacións ergonómicas de manipulación manual de cargas / movemento de cargas realizadas polo persoal que se adscriba para a execución desta parte do contrato nos últimos 7 anos (debe incluír toma de mostras e elaboración de informe de avaliación con proposta de medidas preventivas) 6.0
Cuantificables Automáticamente Avaliacións de riscos laborais de servizos de bombeiros realizadas polo persoal que se adscriba para a execución do contrato nos últimos 7 anos 30.0
Cuantificables Automáticamente Porcentaxe única de desconto a aplicar aos prezos unitarios das medidas de fumes 10.0
Cuantificables Automáticamente Avaliacións de exposición a gas radón en edificios de 2.000 m2 ou máis realizadas polo persoal para adscribir á execución desta parte do contrato nos últimos 7 anos (debe incluír toma de mostras e elaboración de informe de avaliación con proposta de medidas preventivas): 6.0
Cuantificables Automáticamente Avaliacións hixiénicas de fumes diésel realizadas polo persoal que se adscriba para a execución desta parte do contrato nos últimos 7 anos (debe incluír toma de mostras e elaboración de informe de avaliación con proposta de medidas preventivas) 6.0
Cuantificables Automáticamente Porcentaxe de desconto a aplicar ao prezo unitario dos servizos de avaliación xeral de riscos e avaliación ergonómica 20.0
Cuantificables Automáticamente Porcentaxe única de desconto a aplicar aos prezos unitarios das medidas de radón 10.0
Cuantificables Automáticamente Formación do persoal para adscribir ao contrato 12.0

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-11-26
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación
Perfil del contratante Anuncio de Pliegos 2024-11-05
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-11-05

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Vigo

Ver el órgano →