A contratación da subministración, en réxime de alugueiro, así como a instalación de elementos decorativos de Nadal para o municipio de Moaña en réxime de alugueiro, incluíndo montaxe e desmontaxe da instalación así como a xestión do acendido, o transporte, mantemento e substitución de elementos en caso de avarías, e todos os recursos humanos, técnicos e materiais necesarios
Expediente 1146/2026 · Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Moaña
Licitación pública de suministros convocada por Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Moaña (Pontevedra). Con valor estimado de 257.033 € y presupuesto de 137.560 € (IVA incluido). Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-04. Expediente 1146/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 1146/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Moaña
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Pontevedra
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-06
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-04
Códigos CPV
- 31522000Luces para árbol de Navidad
- 31527200Luces para alumbrado exterior
- 34991000Luces para iluminación exterior
Criterios de adjudicación
| Tipo | Criterio | Peso |
|---|---|---|
| Cuantificables Automáticamente | Redución do prazo máximo de resposta ante incidencias | 10.0 |
| Cuantificables Automáticamente | Prezo total ofertado para a duración inicial do contrato | 90.0 |
Garantías exigidas
| Tipo | Importe | Porcentaje |
|---|---|---|
| Definitiva | — | 5.0 % |
| Special | — | 5.0 % |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2026-08-06 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Pliegos | 2026-08-06 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-06 |
Ubicación geográfica
- Moaña, Pontevedra, Galicia
- Pontevedra, Pontevedra, Galicia
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Moaña
Ver el órgano →- Dirección de obra e Coordinación de SS para a execución do proxecto de adecuación do campo de fútbol de Domaio "A Granxa", no Concello de Moaña EvaluaciónPublicada: 2026-07-09
- Licitación do contrato de obra para a execución do proxecto de Adecuación do campo de fútbol de Domaio “A Granxa”, no Concello de Moaña AdjudicadaPublicada: 2026-06-15
- Licitación do contrato de obra para a execución do proxecto de Ampliación da rede de abastecemento e mellora do Vial A Marrúa - Paradela AdjudicadaPublicada: 2026-05-18
- Licitación do contrato de obra para a execución do proxecto de Mellora do vial municipal dende Carballido á rúa da Costa no Concello de Moaña_PLAN MÁIS PROVINCIA 2025 AdjudicadaPublicada: 2026-05-11
- Subministración de fondos bibliográficos para a biblioteca e axencias de lectura (Axencia de Lectura de Domaio e a Axencia de Lectura de Tirán) do concello de Moaña EvaluaciónPublicada: 2026-04-06
- Execución do proxecto denominado mellora do pavillón do Rosal ResueltaPublicada: 2026-02-10
- Dirección de Obra, Coordinación de SS e Control arqueolóxico da obra para a execución do proxecto de humanización da contorna histórica de San Martiño ResueltaPublicada: 2026-01-21
- Licitación da obra “Humanización da contorna histórica de San Martiño” ResueltaPublicada: 2025-12-15
- Subministración en réxime de alugueiro, da instalación, conexión, mantemento e desmontaxe do alumeado de nadal e outros elementos
decorativos da campaña de Nadal 2025-2026 ResueltaPublicada: 2025-10-21
- Servizo de reforzo educativo a menores de familias usuarias do Departamento de Benestar Social Municipal en risco de exclusión social do Concello de Moaña a través do programa de reforzo educativo “Reforza Moaña” ResueltaPublicada: 2025-10-14