Zanavljanje mrežne opreme
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 10:00
- Estimated value
- €1,200,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00709531-2025
- Reference
- a87d5594-63e3-4546-9735-e306446877ca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32418000Red de radio
Description
Predmet nabave je zanavljanje podatkovnih i okosničkih (središnjih) preklopnika za koje proizvođač više neće pružati podršku, zamjena bežičnog kontrolera za upravljanje bežičnim pristupom i zamjena starih pristupnih točaka (AP) te zanavljanje preklopnika i usmjernika na udaljenim lokacijama, a kojima je nastupio kraj podrške proizvođača. Isto tako u okviru nabave predviđeno je podići razinu mrežne sigurnosti kroz nabavku opreme za centralizirano upravljanje mrežnim i podatkovnim resursima i nabavku sustava za nadzor i kontrolu pristupa vanjskih korisnika na IT sustav. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju certifikate (TS) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao umanjenje u odnosu na ponuđenu cijenu za iznose sukladno karakteristikama iz…
Official publications
- TED · 00709531-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga