Υπηρεσίες αποκομιδής, μεταφοράς και διάθεσης στερεών μη επικίνδυνων οικιακών αποβλήτων και καθαρισμός κοινοχρήστων χώρων από τη Δημοτική Ενότητα Χορτιάτη για τριάντα έξι (36) μήνες
Buyer: Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
- Published
- 3 December 2025
- Lots
- 1
- Notice number
- 00803434-2025
- Reference
- e8eb85cc-b2f8-4dfe-9124-dda526c0b5b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90511200Servicios de recogida de desperdicios domésticos
Description
Η συναφθείσα σύμβαση αφορά την ανάθεση υπηρεσιών της Ομάδας/ Τμήματος Α: «Αποκομιδή στερεών οικιακών μη επικίνδυνων αποβλήτων» του Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων με τίτλο «Υπηρεσίες αποκομιδής, μεταφοράς και διάθεσης στερεών μη επικίνδυνων οικιακών αποβλήτων και καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων από τη Δημοτική Ενότητα Χορτιάτη για τριάντα έξι (36) μήνες» (με αριθμό συστήματος ΕΣΗΔΗΣ: 157168), σύμφωνα με την Α.Π. 4960/08.02.2022 Μελέτη της Διεύθυνσης Καθαριότητας - Περιβάλλοντος του Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη και την αριθ. 5/2022 διακήρυξη.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| EDIL ΤΕΧΝΙΚΗ - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | €2,993,760 | — |
Official publications
- TED · 00803434-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025