El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés-III. rész

Buyer: Alföldi Agrárszakképzési Centrum

Published
8 August 2025
Submission deadline
8 September 2025, 10:00
Place of performance
Csongrád, HU333
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00520345-2025
Reference
54782ee6-8f43-4906-8d09-c6ee9c5bb196
Official source
Official source

CPV codes

Description

VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés Az Ajánlattevők által megajánlott eszközök csak új eszközök lehetnek. Az eszközök minőségi átvétele az ajánlatkérő telephelyén történik. Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírásban szereplő műszaki paraméterek az ajánlatkérő minimum műszaki elvárásait tartalmazzák, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű (vagy jobb) műszaki paramétereket is elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban adott esetben meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Minden eszközt szükséges a megadott helyszínre szállítani, beüzemelni. "Eszköz megnevezése (Gép/eszköz) " Eljárási rész Beszerzendő mennyiség (db) bálaszállító pótkocsi I.…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Agráripari gépek 34144750 Portacargas
2 Rakodó járművek
Gyomaendrőd, HU333
42000000 Maquinaria industrial

Award criteria

Official publications