VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés -II. rész
Buyer: Alföldi Agrárszakképzési Centrum
- Published
- 18 April 2025
- Submission deadline
- 29 April 2025, 10:00
- Place of performance
- Csongrád, HU333
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00256521-2025
- Reference
- c4e42ef8-616c-4966-8a16-0a39a73a2c7c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 16000000Maquinaria agrícola
Description
VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés Az Ajánlattevők által megajánlott eszközök csak új eszközök lehetnek. Az eszközök minőségi átvétele az ajánlatkérő telephelyén történik. Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírásban szereplő műszaki paraméterek az ajánlatkérő minimum műszaki elvárásait tartalmazzák, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű (vagy jobb) műszaki paramétereket is elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban adott esetben meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Minden eszközt szükséges a megadott helyszínre szállítani, beüzemelni. "Eszköz megnevezése (Gép/eszköz) " Eljárási rész Beszerzendő mennyiség (db) tápoldatozó berendezés é…
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Növényházi gépek/eszközök | 16000000 Maquinaria agrícola | — |
| 2 | Mezőgazdasági munkagépek | 16000000 Maquinaria agrícola | — |
| 3 | Agráripari gépek | 34144750 Portacargas | — |
| 4 | Állati erővel vontatott jármű | 34911000 Carros de tracción animal o manual y otros vehículos sin propulsión mecánica | — |
| 5 | Agráripari munkagépek | 16000000 Maquinaria agrícola | — |
| 6 | Rakodó járművek | 42000000 Maquinaria industrial | — |
| 7 | Péküzemi gépek | 42210000 Máquinas y aparatos para la elaboración de alimentos, bebidas y tabaco | — |
Award criteria
- Quality — Kötelező 12 hónapon felül vállalt jótállás időtartama (hónapban) (min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Price — Nettó ár Ft
Official publications
- TED · 00256521-2025 · 18 April 2025
- OJS · 77/2025 · 18 April 2025