El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés -II. rész

Buyer: Alföldi Agrárszakképzési Centrum

Published
19 March 2025
Submission deadline
17 April 2025, 10:00
Place of performance
Csongrád, HU333
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00176494-2025
Reference
c4e42ef8-616c-4966-8a16-0a39a73a2c7c
Official source
Official source

CPV codes

Description

VP1-1.2.1-23 pályázathoz eszközbeszerzés Az Ajánlattevők által megajánlott eszközök csak új eszközök lehetnek. Az eszközök minőségi átvétele az ajánlatkérő telephelyén történik. Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírásban szereplő műszaki paraméterek az ajánlatkérő minimum műszaki elvárásait tartalmazzák, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű (vagy jobb) műszaki paramétereket is elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban adott esetben meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Minden eszközt szükséges a megadott helyszínre szállítani, beüzemelni. "Eszköz megnevezése (Gép/eszköz) " Eljárási rész Beszerzendő mennyiség (db) tápoldatozó berendezés é…

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Növényházi gépek/eszközök
Szentes, HU333
16000000 Maquinaria agrícola
2 Mezőgazdasági munkagépek
Szentes, HU333
16000000 Maquinaria agrícola
3 Agráripari gépek 34144750 Portacargas
4 Állati erővel vontatott jármű
Gyomaendrőd, HU333
34911000 Carros de tracción animal o manual y otros vehículos sin propulsión mecánica
5 Agráripari munkagépek
Makó, HU333
16000000 Maquinaria agrícola
6 Rakodó járművek
Gyomaendrőd, HU333
42000000 Maquinaria industrial
7 Péküzemi gépek
Szeged, HU333
42210000 Máquinas y aparatos para la elaboración de alimentos, bebidas y tabaco

Award criteria

Official publications