ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
- Published
- 2 December 2024
- Submission deadline
- 29 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €421,299
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00735192-2024
- Reference
- 902ca1e5-30d1-4f13-8965-9689c145b6bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182210Marcapasos
Description
Βηματοδότες μιας κοιλότητας με προσαρμοζόμενη συχνότητα (SSIR), με ειδικές διαγνωστικές ικανότητες και ειδική κατασκευή για να είναι ασφαλείς σε μαγνητική τομογραφία (MRI safe, Single chamber rate responsive pacemakers with special diagnostic capabilities) 1,5 ή 3 Tesla (30 τεμ.) και μιας κοιλότητας με αυτόματη ενεργοποίηση σε λειτουργία μαγνητικής τομογραφίας (MRI MODE) (6 τεμ.). Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα DDDR και με ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες βάρους <20 γραμ. και με δυνατότητα MRI 1,5 Tesla με ηλεκτρόδια και θηκάρια (10 τεμ.), Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα DDDR στα 1,5 και 3 Tesla (95 τεμ.) και Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα (DDDR) με ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες, για πρόληψη παθολογικών κολπικών ταχυκαρδιών 1,5 και 3 Tesla (8 τεμ). Εμφυτευόμενη συσκευή συνεχούς ΗΚΓφικής καταγραφής τύπου κλειστής αγκύλης (7 τεμ.)
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής. O/Οι ανάδοχος/οι θα προκύψουν με βάση τη χαμηλότερη τιμή ανά σετ βηματοδότη
Official publications
- TED · 00735192-2024 · 2 December 2024
- OJS · 234/2024 · 2 December 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
- Building Cleaning Services
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡΙΘΜΟΣ 2026-18/ΕΣΠΑ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ με με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από…
- ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΑ ΕΓΧΥΣΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡΙΘΜΟΣ 2025-60/ΕΣΠΑ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Γ.Ν.Θ. Άγιος…
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΕΡΗΧΟΤΟΜΟΓΡΑΦΩΝ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡΙΘΜΟΣ 2025-60/ΕΣΠΑ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Γ.Ν.Θ. Άγιος…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡΙΘΜΟΣ 2025-60/ΕΣΠΑ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Γ.Ν.Θ. Άγιος…
- ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΑ (ΣΕΤ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΧΟΛΟΚΥΣΤΕΚΤΟΜΗΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ)
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΦΙΛΤΡΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ