Villamos restaurálás (1000-es) 2 részben
Buyer: Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Published
- 19 December 2023
- Submission deadline
- 17 January 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00770349-2023
- Reference
- 61b09ddb-ecb2-4789-a8e5-f354694ca34c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Vállalkozási szerződés 1. részében; 1 darab 1061-es pályaszámú BKVT V típusú villamos motorkocsi nem üzemképes, kiállítható állapotra történő restaurálására; 2. részében; 1 darab UV3 típusú villamos motorkocsi nem üzemképes, kiállítható állapotra történő restaurálására.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 darab 1061-es pályaszámú BKVT V típusú villamos | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
| 2 | 1 darab UV3 típusú villamos motorkocsi | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
Award criteria
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab, 1061-es pályaszámú BKVT V típusú villamos motorkocsi teljes körű restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás…
- Quality — A restaurálási szolgáltatásra vonatkozóan vállalt jótállás időtartama (hónapban megadva) (24 hónapnál alacsonyabb mérték megajánlása esetén az ajánlat érvénytelen)
- Quality — A szerződés teljesítésében részt vevő, az Ajánlati Felhívás III.1.3. pont M.1.1 pontjában megadott alkalmassági követelmény szerinti gépészmérnök szakember 36 hónapot meghaladó szakmai többlet…
- Price — Ár
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab, UV3 típusú villamos motorkocsi teljes körű restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás elkészítésével együtt)
Official publications
- TED · 00770349-2023 · 19 December 2023
- OJS · 244/2023 · 19 December 2023
Other tenders from Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Egyéb költöztetés, szállítmányozás, KM
- Ikarus 405 restaurálás
- Villamos restaurálás (1000-es) 2 részben
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Szerverszolgáltatás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Ikarus 405 restaurálás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- C50-es psz. dízelmozdony restaurálása
- 6 darab gépjármű felújítása