Ikarus 405 restaurálás
Buyer: Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Published
- 26 August 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00508655-2024
- Reference
- 7120457d-7662-42ec-ac91-aad5743b9363
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Vállalkozási szerződés 1 db Ikarus 405 típusú Gy 1032 nyilvántartási számú autóbusz teljeskörű, üzemképes állapotra történő restaurálása
Award criteria
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab, Ikarus 405 autóbusz teljes körű restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás elkészítésével együtt)
- Quality — A restaurálandó járműbe beépítésre kerülő alkatrészekre, valamint a teljes restaurálási munkára vonatkozóan vállalt jótállás időtartama (hónapban megadva) (24 hónapnál alacsonyabb érték megajánlása…
- Quality — A szerződés teljesítésében részt vevő, az Ajánlati Felhívás BT-750 pont M.1.1 pontjában megadott alkalmassági követelmény szerinti gépészmérnök szakember 36 hónapot meghaladó gépészmérnök szakmai…
- Price — Vállalkozói díj
Official publications
- TED · 00508655-2024 · 26 August 2024
- OJS · 165/2024 · 26 August 2024
Other tenders from Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Egyéb költöztetés, szállítmányozás, KM
- Ikarus 405 restaurálás
- Villamos restaurálás (1000-es) 2 részben
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Szerverszolgáltatás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- C50-es psz. dízelmozdony restaurálása
- 6 darab gépjármű felújítása
- Ikarus 280 autóbusz teljes körű restaurálása