Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
Buyer: Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Published
- 26 August 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00509814-2024
- Reference
- a0c08953-f012-4aea-b431-d497e3277d6d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Vállalkozási szerződés 1 db MÁVAG LO3500 típusú és 1 db Csepel D450 típusú tehergépkocsi teljes körű, üzemképes állapotra történő restaurálása 2 részben
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 db Csepel D450 típusú tehergépjármű | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
| 2 | 1 db MÁVAG LO3500 típusú tehergépjármű | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
Award criteria
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab, Csepel D450 típusú tehergépjármű teljes körű restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás elkészítésével együtt)
- Quality — A restaurálandó járműbe beépítésre kerülő alkatrészekre, valamint a teljes restaurálási munkára vonatkozóan vállalt jótállás időtartama (hónapban megadva) (24 hónapnál alacsonyabb érték megajánlása…
- Quality — A szerződés teljesítésében részt vevő, az Ajánlati Felhívás BT-750 pont M.1.1 pontjában megadott alkalmassági követelmény szerinti szakember 36 hónapot meghaladó autószerelői szakmai többlet…
- Price — Ár
- Quality — Szakmai ajánlat (mintafeladat kidolgozása 1 darab MÁVAG LO3500 típusú tehergépjármű teljes körű restaurálás komplex folyamatának bemutatása teljes körű feladatleírás elkészítésével együtt)
Official publications
- TED · 00509814-2024 · 26 August 2024
- OJS · 165/2024 · 26 August 2024
Other tenders from Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
- Egyéb költöztetés, szállítmányozás, KM
- Ikarus 405 restaurálás
- Villamos restaurálás (1000-es) 2 részben
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Szerverszolgáltatás
- Csepel és MÁVAG teherautó restaurálás 2 részben
- Ikarus 405 restaurálás
- C50-es psz. dízelmozdony restaurálása
- 6 darab gépjármű felújítása
- Ikarus 280 autóbusz teljes körű restaurálása