Usluga VDI migracije s Citrix-a na Horizon - faza 2
- Published
- 5 July 2024
- Submission deadline
- 6 August 2024, 10:00
- Estimated value
- €910,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00401121-2024
- Reference
- 64aa7c22-0ba1-4903-83c5-e3c7159ce58a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48700000Utilidades de paquetes de software
Description
Predmet nabave je proširenje Horizon virtualizacijske platforme Carinske uprave implementirane 2023. godine s ciljem migracije dodatnih korisnika (omogućiti rad za dodatne službenike Carinske uprave). Predmet nabave je nabava dodatnih licenci za: virtualizacijsku okolinu, softverski definirano storage rješenje, isporuku aplikacija u stvarnom vremenu, sustav nadzora VDI okoline, zamjenu operacijskih sustava na postojećim tankim klijentima. Predmet nabave je i usluga implementacije proširenja VDI sustava i usluge migracije korisnika sa postojećeg Citrix VDI sustava na VMware Horizon sustav. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu – Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju certifikate (TS) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao umanjenje u odnosu na ponuđenu cijenu za iznose sukladno karakteristikama iz…
Official publications
- TED · 00401121-2024 · 5 July 2024
- OJS · 130/2024 · 5 July 2024
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga