Usluga organizacije službenih putovanja
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 10:00
- Estimated value
- €1,863,500
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00262594-2024
- Reference
- 5b62dda8-186f-477f-809c-a6f107a61626
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63516000Servicios de gestión de viajes
Description
Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava usluge organizacije službenih putovanja za policijske službenike koji sudjeluju u međunarodnim aktivnostima u skladu s priloženim Troškovnikom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. Usluge organizacije službenih putovanja ovisit će i o broju državljana trećih zemalja koji se udaljuju, potrebne policijske pratnje policijskih službenika, medicinskog tima i prevoditelja te odredišta, s time da izvršitelj usluge leta brine o svim aerodromskim pristojbama i taksama polijetanja i slijetanja, osoblju u zrakoplovnom, zračnom prostoru i dr.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kvaliteta - otkazivanje usluge smještaja i avionskog prijevoza bez naknade Naručitelj kao jedan od kriterija određuje dodatni kriterij ponude. Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti…
Official publications
- TED · 00262594-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024