Potrošni materijal
- Published
- 3 May 2024
- Submission deadline
- 6 May 2024, 11:00
- Estimated value
- €660,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00265457-2024
- Reference
- d9dfc001-115d-4f14-8f10-8208de81ce00
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
Description
OPIS PREDMETA NABAVE I CPV OZNAKA Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava potrošnog materijala podijeljenog u 4 (četiri) grupe, u skladu s priloženim Troškovnicima i Tehničkom specifikacijom za svaku grupu te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. CPV (za grupu 1): 30192000-1 Uredske potrepštine CPV (za grupu 2): 31711000-3 Elektroničke potrepštine CPV (za grupu 3): 32500000-8 Telekomunikacijska oprema i potrepštine CPV (za grupu 4): 31440000-2 Baterije
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 – Potrošni materijal (ljepila, smole, bužiri i patrone) | 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación | €20,000 |
| 2 | Grupa 2 – Potrošni elektro-materijal (kabeli, konektori, trake razne i dr.) | 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación | €40,000 |
| 3 | Grupa 3 – Potrošni informatički materijal (trake za pisače, toneri, memorijske kartice i dr.) | 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación | €200,000 |
| 4 | Grupa 4 – Baterije i punjači | 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación | €400,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — 2. ROK ISPORUKE (BRi ) Način bodovanja roka isporuke predmeta nabave: Maksimalni dopušteni rok isporuke je 30 radnih dana od primitka pojedinačne narudžbenice naručitelja, računajući od dana kada…
Official publications
- TED · 00265457-2024 · 3 May 2024
- OJS · 87/2024 · 3 May 2024