Usluga nadogradnje Call managera i migracija B grane kontakt centra na DR site
- Published
- 5 June 2025
- Submission deadline
- 4 July 2025, 10:00
- Estimated value
- €273,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00365223-2025
- Reference
- d123dfed-d123-482b-9d8d-eac86f214b9f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32552310Centrales telefónicas digitales
Description
Predmet nabave je nadogradnja programske opreme Call managera na novu i višu verziju koja će omogućiti nastavak rada postojeće opreme, dodavanje novih uređaja, povećati sigurnost, te omogućiti konfiguracije novih funkcionalnosti koje su potrebne u svakodnevnom radu korporativne telefonije Carinske uprave. Uz navedenu nadogradnju sustava, predmet nabave je i produljenje valjanosti svih potrebnih licenci za ispravno funkcioniranje sustava koje uključuju 1690 Enhanced licenci i 150 Access licenci u trajanju od jedne (1) godine. Također predmet nabave je i konfiguracija postojećih okolina te bolja integracija sa rezervnom komunikacijskom lokacijom. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu br. 2. – Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju certifikat Cisco Certified Internetwork Expert Collaboration (CCIE COLLAB) ili jednakovrijedan (BTS1) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno…
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju certifikat Cisco Certified Network Professional Collaboration (CCNP COLLAB) ili jednakovrijedan (BTS2) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno…
Official publications
- TED · 00365223-2025 · 5 June 2025
- OJS · 107/2025 · 5 June 2025
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga