ΤΔ-098/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΡΑΜ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 17 November 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 10:00
- Estimated value
- €526,957
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00758633-2025
- Reference
- d829b448-5a9b-430f-aecd-a468bad6fec0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34631000Partes de locomotoras o material móvil
- 31681410Materiales eléctricos
- 31221000Relés eléctricos
- 38561100Velocímetros para vehículos
- 31712310Placas de circuito impreso, con elementos conductores y contactos
- 31155000Inversores
- 31156000Suministros interrumpibles de energía
- 32420000Equipo de red
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ανταλλακτικών για τα οχήματα ΤΡΑΜ σειράς ΙΙ.
Lots (75)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΕΠΑΦΕΑΣ 3 ΠΟΛΛΩΝ 24V 12A | 31681410 Materiales eléctricos | €581 |
| 2 | 2 ΕΠΑΦΕΑΣ ΠΡΟΦΟΡΤΙΣΗΣ 100A | 31681410 Materiales eléctricos | €1,244 |
| 3 | 3 ΕΠΑΦΕΑΣ 3 ΠΟΛΩΝ ΚΜΟΤ | 31681410 Materiales eléctricos | €7,949 |
| 4 | 4 ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ ΕΠΑΦΕΑΣ ΓΡΑΜΜΗΣ KL | 31681410 Materiales eléctricos | €3,941 |
| 5 | 5 ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΥΠΕΡΤΑΧΕΙΑΣ 750Vdc | 31221000 Relés eléctricos | €24,967 |
| 6 | 6 ΤΑΧΥΜΕΤΡΟ | 38561100 Velocímetros para vehículos | €4,252 |
| 7 | 7 ΚΑΡΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΟΝΙΧ | 31712310 Placas de circuito impreso, con elementos conductores y contactos | €660 |
| 8 | 8 EMC ΦΙΛΤΡΟ ΕΞΟΔΟΥ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑ | 31712310 Placas de circuito impreso, con elementos conductores y contactos | €22,349 |
| 9 | 9 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑΣ ΤΡΟΦΟΔ | 31155000 Inversores | €49,643 |
| 10 | 10 ONIX ΜΟΝΑΔΑ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ | 31156000 Suministros interrumpibles de energía | €26,151 |
| 11 | 11 ΜΟΝΑΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΛΞΗΣ AGATE | 31681410 Materiales eléctricos | €41,754 |
| 12 | 12 RIOM T324 | 32420000 Equipo de red | €9,950 |
| 13 | 13 ΜΟΝΑΔΑ BRI001 24-110V | 31156000 Suministros interrumpibles de energía | €2,973 |
| 14 | 14 ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΕΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ CRS V2 | 32415000 Red Ethernet | €4,086 |
| 15 | 15 ΜΗ ΔΙΑΧ ΔΙΑΚ HARTING ECON4080 | 32415000 Red Ethernet | €1,158 |
| 16 | 16 ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ | 32415000 Red Ethernet | €3,584 |
| 17 | 17 ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ 24VDC 140M3 H | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €93 |
| 18 | 18 ΚΕΡΑΙΑ NET BOX 72W01 | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €4,201 |
| 19 | 19 ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ TETRA | 31211100 Cuadros de distribución eléctrica | €7,398 |
| 20 | 20 ΜΟΝΑΔΑ TETRA | 31211100 Cuadros de distribución eléctrica | €9,864 |
| 21 | 21 ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΗΧΟΥ | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €532 |
| 22 | 22 ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΕΠΑΓΩΓΙΚΟΥ ΒΡΟΧΟΥ | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €17,201 |
| 23 | 23 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €2,037 |
| 24 | 24 ΠΡΟΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟΥ | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €503 |
| 25 | 25 ΜΟΝΑΔΑ ETHERNET 2 PORTS | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €1,049 |
| 26 | 26 ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΠΙΒΑΤΩΝ | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €15,296 |
| 27 | 27 ΚΑΜΕΡΑ ΦΑΚΟΣ 2.5 ΧΩΡΙΣ ΗΧΟ | 32234000 Cámaras de televisión en circuito cerrado | €3,965 |
| 28 | 28 ΕΜΠΡΟΣΘΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ | 30231300 Pantallas de visualización | €11,540 |
| 29 | 29 ΠΛΕΥΡΙΚΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ | 30231300 Pantallas de visualización | €17,915 |
| 30 | 30 ΒΥΣΜΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ CRS V2 | 31711100 Componentes electrónicos | €1,488 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00758633-2025 · 17 November 2025
- OJS · 221/2025 · 17 November 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ