ΤΔ-084/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 15 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €499,150
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00800928-2025
- Reference
- 61efeb67-f559-40d7-aeb5-be55eeb5b291
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44550000Muelles (resortes)
- 34632000Equipo de control del tráfico de ferrocarriles
- 34942000Equipo de señalización
- 32551000Cables telefónicos y equipo asociado
- 31156000Suministros interrumpibles de energía
- 32581000Equipo de comunicación de datos
- 31712000Maquinaria, aparatos y microsistemas microelectrónicos
- 31300000Hilos y cables aislados
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ανταλλακτικών Σηματοδότησης των Γραμμών 1, 2, 3 της ΣΤΑΣΥ.
Lots (66)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΣΥΝΔΕΣ.INDUSI ΜΕΡΗ V25132XA181 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,080 |
| 2 | 2 ΣΕΤ ΑΞΟΝΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ INDUSI | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €31,300 |
| 3 | 3 FTGS ΕΞ.ΡΥΘΜ.9,5-S25533-D10-A1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,680 |
| 4 | 4 FTGS ΕΞ.ΡΥΘΜ.9,5-S25533-D10-A7 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,680 |
| 5 | 5 FTGS ΕΞ.ΡΥΘ.10,5-S25533-D10-A8 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,680 |
| 6 | 6 FTGS ΕΞ.ΡΥΘ.9,5-S25533-D10-A16 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,680 |
| 7 | 7 FTGS ΕΞ.ΡΥΘ10,5-S25533-D10-A17 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,920 |
| 8 | 8 FTGS ΕΞ.ΡΥΘ11,5-S25533-D10-A18 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,680 |
| 9 | 9 FTGS ΕΞ.ΡΥΘ12,5-S25533-D10-A19 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,920 |
| 10 | 10 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ.9,5-S25533-A55-A1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,240 |
| 11 | 11 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ10,5-S25533-A55-A2 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,080 |
| 12 | 12 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ11,5-S25533-A55-A3 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,160 |
| 13 | 13 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ12,5-S25533-A55-A4 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €2,860 |
| 14 | 14 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ13,5-S25533-A55-A5 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €4,620 |
| 15 | 15 FTGS ΕΞ.ΣΥΝΔ15,5-S25533-A55-A7 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,080 |
| 16 | 16 ΜΟΝΑΔ.ΕΛΕΓΧ.GRUMO S25613-H6-B9 | 34942000 Equipo de señalización | €12,300 |
| 17 | 17 ΜΟΝ.ΕΛΕΓΧ.FAHRMO S25613-H6-B10 | 34942000 Equipo de señalización | €7,680 |
| 18 | 18 SICAS VENUS2 S25181-B10-A1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €4,320 |
| 19 | 19 SICAS BUMA S25391-B72-X1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,500 |
| 20 | 20 PROFIBUS OLM-P12 6GK1503-3CA01 | 32551000 Cables telefónicos y equipo asociado | €3,720 |
| 21 | 21 OLM-G12-1300 6GK1503-3CC00 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €11,250 |
| 22 | 22 SICAS SVK2102 S25790-B116-D1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €3,400 |
| 23 | 23 ESTT LISTE S25140-B275-A1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €42,600 |
| 24 | 24 ESTT STEKOP S25140-B286-A1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €11,340 |
| 25 | 25 ΜΟΝΑΔΑ ATP VESPE S25391-B54-B1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €4,520 |
| 26 | 26 VENUS2-3 CARD FOR SICAS & ATP | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €2,880 |
| 27 | 27 ΤΡΟΦ.ATP SV-5V S25790-B116-D1 | 31156000 Suministros interrumpibles de energía | €5,100 |
| 28 | 28 ΤΡΟΦ.ATP SV-24V S25790-B119-D1 | 31156000 Suministros interrumpibles de energía | €4,860 |
| 29 | 29 ZUB OPTOKOPPLER S25432-B2-A3 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €21,870 |
| 30 | 30 PROFIBUS OPTICAL BUS TERMINAL | 32581000 Equipo de comunicación de datos | €1,080 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00800928-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ