ΤΔ-023/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 26 April 2024
- Submission deadline
- 28 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €565,073
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00250029-2024
- Reference
- f1f8dd27-a3f5-4263-94ee-a875440936c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24951000Grasas y lubricantes
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια διαφόρων γράσων και λιπαντικών.
Lots (75)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΛΙΠΟΣ GREASE No904 TEXACO | 24951000 Grasas y lubricantes | €594 |
| 2 | 2 ΛΑΔΙ HD 80W-90 | 24951000 Grasas y lubricantes | €5,610 |
| 3 | 3 ΓΡΑΣΟ ΣΠΡΕΥ ΜΕ MoS2 | 24951000 Grasas y lubricantes | €2,496 |
| 4 | 4 ΛΙΠΟΣ ΣΑΠΩΝΑ ΛΙΘΙΟΥ | 24951000 Grasas y lubricantes | €12,996 |
| 5 | 5 ΛΙΠΟΣ ΣΙΛΙΚ. MOLYKOTE 111(1Kg) | 24951000 Grasas y lubricantes | €540 |
| 6 | 6 ΛΙΠΟΣ ISOFLEX LDS18 SPECIAL A | 24951000 Grasas y lubricantes | €366 |
| 7 | 7 ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΛΙΠΑΝΤΗΡΩΝ KELTRACK | 24951000 Grasas y lubricantes | €168,300 |
| 8 | 8 ΠΑΣΤΑ ΣΥΝΑΡΜ.OPTIMOL PASTE TA | 24951000 Grasas y lubricantes | €210 |
| 9 | 9 ΣΑΠΟΥΝΕΛΑΙΟ | 24951000 Grasas y lubricantes | €4,930 |
| 10 | 10 ΑΝΤΙΣΚΩΡΙΑΚΟ SPRAY) ΜΕ ΣΩΛΗΝΑΚΙ | 24951000 Grasas y lubricantes | €5,472 |
| 11 | 11 Mobilgear SHC XMP 150 | 24951000 Grasas y lubricantes | €23,179 |
| 12 | 12 ΛΑΔΙ ΜΕΙΩΤΗΡΩΝ OMALA 460 | 24951000 Grasas y lubricantes | €1,274 |
| 13 | 13 ΛΑΔΙ ΑΕΡΟΣ/ΣΤΗ ULTRA COOLANT | 24951000 Grasas y lubricantes | €2,018 |
| 14 | 14 HYDRAULIC OIL PENTOPOL J 32 | 24951000 Grasas y lubricantes | €6,000 |
| 15 | 15 MOLYKOTE 1000 | 24951000 Grasas y lubricantes | €2,314 |
| 16 | 16 ΛΑΔΙ ΣΙΛΙΚΟΝΟΥΧΟ AK 350 | 24951000 Grasas y lubricantes | €138 |
| 17 | 17 ΓΡΑΣΟ Kluberlub BE 41-1501 | 24951000 Grasas y lubricantes | €808 |
| 18 | 18 ΓΡΑΣΟ RENOLIT UNITEMP 2 | 24951000 Grasas y lubricantes | €2,145 |
| 19 | 19 ΓΡΑΣΣΟ UNIREX N3 NLGI 3 | 24951000 Grasas y lubricantes | €360 |
| 20 | 20 ΓΡΑΣΣΟ UNIREX N2 NLGI 2 | 24951000 Grasas y lubricantes | €1,102 |
| 21 | 21 ΓΡΑΣΟΠΑΣΤΑ ΛΙΠΟΚΙΒΩΤΙΩΝ ΑΞΟΝΩΝ | 24951000 Grasas y lubricantes | €4,658 |
| 22 | 22 ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΜΕΙΩΤΗΡΑ ΣΙΙΙ | 24951000 Grasas y lubricantes | €22,314 |
| 23 | 23 ΓΡΑΣΟ ARAPEN RB320 | 24951000 Grasas y lubricantes | €530 |
| 24 | 24 ΛΑΔΙ ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤ.CECCATO 20L | 24951000 Grasas y lubricantes | €52 |
| 25 | 25 LOCTITE 30543 ΓΡΑΣ.ΣΠΡΕΙ ΛΙΘΙ | 24951000 Grasas y lubricantes | €1,197 |
| 26 | 26 VOLER A.C. | 24951000 Grasas y lubricantes | €1,706 |
| 27 | 27 2010-ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΑΛΥΣΙΔΩΝ | 24951000 Grasas y lubricantes | €568 |
| 28 | 28 ΔΙΕΙΣΔΥΤΙΚΟ ΧΗΜΙΚΟ ΣΕ ΣΠΡΕΥ | 24951000 Grasas y lubricantes | €1,400 |
| 29 | 29 ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΤΙΤΑΝ UNIVERSAL HD40 | 24951000 Grasas y lubricantes | €4,000 |
| 30 | 30 ΛΑΔΙ SHELL DONAX TD LOCO | 24951000 Grasas y lubricantes | €910 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00250029-2024 · 26 April 2024
- OJS · 83/2024 · 26 April 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.