SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL 2026-2027
Buyer: Dom na Krasu
- Published
- 30 October 2025
- Submission deadline
- 27 November 2025, 11:00
- Place of performance
- SI044
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716600-2025
- Reference
- 7704cc45-efc9-40a8-ac03-e1dcfed12bb4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Naročilo je razdeljeno na 14 sklopov: sklop naziv 1 Mleko in mlečni izdelki 2 Kruh, pekovsko pecivo, slaščice 3 Zmrznjena zelenjava 4 Ribe zamrznjene 5 Sladoled 6 Zelenjava, sadje, jajca 7 Meso sveže in izdelki 8 Splošno prehr. blago, mlevski izdelki, konzervirana sadje in zelenjava 9 Zamrznjeni izdelki iz testa 10 Sveže testenine 11 Meso perutnine 12 EKO mleko in mlečni izdelki 13 EKO kruh 14 EKO zelenjava in sadje Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij. Naročnik oddaja javno naročilo za čas 24 mesecev, to je od 1.1.2026 do 31.12.2027.
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Mleko in mlečni izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Kruh, pekovsko pecivo, slaščice | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Zmrznjena zelenjava | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Ribe zamrznjene | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Sladoled | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Zelenjava, sadje, jajca | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | Meso sveže in izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Splošno prehr. blago, mlevski izdelki, konzervirana sadje in zelenjava | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Zamrznjeni izdelki iz testa | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Sveže testenine | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Meso perutnine | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | EKO mleko in mlečni izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 13 | EKO kruh | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 14 | EKO zelenjava in sadje | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Quality — Naročnik bo točkoval ponudbe ponudnikov, ki bodo ponudili živila, ki imajo vsaj en znak iz evropskih shem kakovosti ali iz nacionalnih shem kakovosti, opredeljenih v tehničnih specifikacijah, in…
Official publications
- TED · 00716600-2025 · 30 October 2025
- OJS · 209/2025 · 30 October 2025