El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesFramework agreement

SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL 2024 - 2025

Buyer: Dom na Krasu

Published
26 November 2024
Estimated value
€179,215
Place of performance
SI044
Procedure
Open procedure
Notice number
00720418-2024
Reference
7c62ab2f-faba-4a22-b44d-5c870dc2b652
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naročilo je razdeljeno na 11 sklopov. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij. Naročnik je v letu 2023 izvedel evidenčni postopek naročila za sukcesivno dobavo živil, skladno s 17. točko 1. odstavka 27. člena Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23 in 88/23 – ZOPNN-F; v nadaljevanju ZJN-3). Kasneje se je izkazalo, da bo vrednost naročila presegla mejno vrednost, od katerih dalje je potrebna objava v Uradnem listu Evropske unije, zato naročnik objavlja predmetno javno naročilo. Naročnik oddaja javno naročilo za čas 15 mesecev, to je od 1.10.2024 do 31.12.2025.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Mleko in mlečni izdelki
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €28,923
2 Kruh, pekovsko pecivo, slaščice
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €11,029
3 Zmrznjena zelenjava
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,967
4 Ribe zamrznjene
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,996
5 Sladoled
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €1,282
6 Zelenjava, sadje, jajca
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €28,214
7 Meso sveže in izdelki
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €28,651
8 Splošno prehr. blago, mlevski izdelki, konzervirana sadje in zelenjava
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €38,902
9 Izdelki iz testa
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €5,461
10 Sveže testenine
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €1,564
11 Piščančje meso
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €2,850

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Poslovni sistem Mercator d.o.o. €46,148
LJUBLJANSKE MLEKARNE, mlekarska industrija, d.o.o. €32,373
POMURSKE MLEKARNE d.d. €32,373
MLEKARNA CELEIA, mlekarstvo in sirarstvo, d.o.o. €32,373
POSTOJNSKE MESNINE, družba za proizvodnjo, predelavo in prodajo mesa, d.o.o. €28,216
CELJSKE MESNINE d.o.o. Celje €28,216
GEAPRODUKT trgovsko podjetje na debelo in drobno d.o.o. €26,635
PODRAVKA trgovsko podjetje, d.o.o. Ljubljana €10,437
MLINOTEST Živilska industrija d.d. €10,437
KVIBO, družba za razvoj, proizvodnjo in trženje, d.o.o. €9,811

Official publications