El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL 2024 - 2025

Buyer: Dom na Krasu

Published
14 August 2024
Submission deadline
12 September 2024, 11:00
Place of performance
SI044
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00489539-2024
Reference
7c62ab2f-faba-4a22-b44d-5c870dc2b652
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naročilo je razdeljeno na 11 sklopov. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij. Naročnik je v letu 2023 izvedel evidenčni postopek naročila za sukcesivno dobavo živil, skladno s 17. točko 1. odstavka 27. člena Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23 in 88/23 – ZOPNN-F; v nadaljevanju ZJN-3). Kasneje se je izkazalo, da bo vrednost naročila presegla mejno vrednost, od katerih dalje je potrebna objava v Uradnem listu Evropske unije, zato naročnik objavlja predmetno javno naročilo. Naročnik oddaja javno naročilo za čas 15 mesecev, to je od 1.10.2024 do 31.12.2025.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Mleko in mlečni izdelki
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
2 Kruh, pekovsko pecivo, slaščice
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
3 Zmrznjena zelenjava
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
4 Ribe zamrznjene
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5 Sladoled
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
6 Zelenjava, sadje, jajca
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
7 Meso sveže in izdelki
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
8 Splošno prehr. blago, mlevski izdelki, konzervirana sadje in zelenjava
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
9 Izdelki iz testa
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
10 Sveže testenine
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
11 Piščančje meso
SI044
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines

Award criteria

Official publications