ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Buyer: ΔΙΚΤΥΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ - Δ.Ε.Π.ΑΝ.
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €652,258
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778262-2024
- Reference
- 15059adf-d6ec-4013-b63b-5c01e4c36d3d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48730000Paquetes de software de seguridad
- 35125100Sensores
- 79999100Servicios de escaneado
- 48445000Paquetes de software de gestión de relaciones con el consumidor
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 72262000Servicios de desarrollo de software
- 30200000Equipo y material informático
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ψηφιακών εφαρμογών και ευφυών δράσεων, με στόχο την μετατροπή του Δήμου Πρέβεζας σε «έξυπνη πόλη», με την ανάπτυξη και χρήση νέων τεχνολογικών μέσων που θα βελτιώσουν τη διαχείριση και λειτουργικότητα του αστικού περιβάλλοντος. Στις δράσεις αυτές συγκαταλέγονται η έξυπνη αστική κινητικότητα, η εξοικονόμηση ενέργειας, η μείωση του ενεργειακού αποτυπώματος των δημοτικών κτιρίων, η βελτίωση της εξυπηρέτησης των πολιτών και των επιχειρήσεων, η βελτίωση της ποιότητας ζωής, η προστασία από κυβερνο-επιθέσεις και διασφάλιση της επιχειρησιακής συνέχειας και η ενίσχυση των ψηφιακών υποδομών του Δήμου Πρέβεζας.
Award criteria
- Quality — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00778262-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from ΔΙΚΤΥΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ - Δ.Ε.Π.ΑΝ.
- «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
- ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΛΕΟΦΩΡΕΙΟΥ ΜΕ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΤΑΧΕΙΑΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση πέντε (5) νέων μονάδων αφαλάτωσης στον Δήμο Τήνου συνολικής δυναμικότητας 4.500 m3/ημέρα»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση πέντε (5) νέων μονάδων αφαλάτωσης στον Δήμο Τήνου συνολικής δυναμικότητας 4.500 m3/ημέρα»
- «ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ»
- Υποέργο 2«Υποδομές και Υπηρεσίες ΤΠΕ» του Έργου «ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Υποέργο 1 - Ελληνικές έξυπνες πόλεις: Επενδύσεις σε υποδομές και…
- Υποέργο 2«Υποδομές και Υπηρεσίες ΤΠΕ» του Έργου «ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Υποέργο 1 - Ελληνικές έξυπνες πόλεις: Επενδύσεις σε υποδομές και…
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΛΟΓΩ ΠΛΗΜΜΥΡΩΝ & ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Μ.Ε.Ν. - ΦΑΣΗ Α'
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ ΛΟΓΩ ΦΥΣΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ