«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΕΡΟΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΣΤΕΓΑΣΤΡΟΥ (ΤΥΠΟΥ AIR DOME) ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ & ΚΕΡΚΙΔΕΣ»
Buyer: ΔΙΚΤΥΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ - Δ.Ε.Π.ΑΝ.
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 10 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €312,258
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778160-2024
- Reference
- 8f97e592-2948-48c0-82ed-7b33dcf6ff6c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 37415000Equipo para atletismo
- 39293400Césped artificial
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και τοποθέτηση νέου εξοπλισμού, με τίτλο «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΕΡΟΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΟΥ ΣΤΕΓΑΣΤΡΟΥ (ΤΥΠΟΥ AIR DOME) ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ & ΚΕΡΚΙΔΕΣ» η οποία αφορά την Προμήθεια & τοποθέτηση αεροϋποστηριζόμενου (φουσκωτού) θόλου διαστάσεων 42m x 32m x 12m και εξοπλισμού για δημιουργία κλειστού γηπέδου ποδοσφαίρου 5x5 με συνθετικό χλοοτάπητα, στην Κοινότητα Βάρδας του Δήμου Ανδραβίδας – Κυλλήνης για την δημιουργία σύγχρονης αθλητικής εγκατάστασης.
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00778160-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from ΔΙΚΤΥΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ - Δ.Ε.Π.ΑΝ.
- «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
- ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΛΕΟΦΩΡΕΙΟΥ ΜΕ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΤΑΧΕΙΑΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση πέντε (5) νέων μονάδων αφαλάτωσης στον Δήμο Τήνου συνολικής δυναμικότητας 4.500 m3/ημέρα»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση πέντε (5) νέων μονάδων αφαλάτωσης στον Δήμο Τήνου συνολικής δυναμικότητας 4.500 m3/ημέρα»
- «ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ»
- Υποέργο 2«Υποδομές και Υπηρεσίες ΤΠΕ» του Έργου «ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Υποέργο 1 - Ελληνικές έξυπνες πόλεις: Επενδύσεις σε υποδομές και…
- Υποέργο 2«Υποδομές και Υπηρεσίες ΤΠΕ» του Έργου «ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Υποέργο 1 - Ελληνικές έξυπνες πόλεις: Επενδύσεις σε υποδομές και…
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΛΟΓΩ ΠΛΗΜΜΥΡΩΝ & ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Μ.Ε.Ν. - ΦΑΣΗ Α'
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ ΛΟΓΩ ΦΥΣΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ