Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- Published
- 31 January 2025
- Submission deadline
- 14 March 2025, 05:00
- Estimated value
- €691,253
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00067449-2025
- Reference
- bd4cc391-3bb8-4cdf-b836-d1fa2d2f14c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111000Hidrógeno, argón, gases nobles, nitrógeno y oxígeno
Description
Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου
Official publications
- TED · 00067449-2025 · 31 January 2025
- OJS · 22/2025 · 31 January 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
- «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΟΥ COMPUTER ROOM»
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ - ( ΥΓΡΑΕΡΙΟ )»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Π.» «Παναγία η Βοήθεια»
- ΥΠ' ΑΡ. 20/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΓΝΠ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223466 ΣΤΟ "ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Π.Γ.Ν.Π. ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5223367 ΣΤΟ ΤΠΑ ΥΓΕΙΑΣ 2021-2025 ΚΑΙ ΑΞΟΝΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ (1.7)