El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Δράμας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026

Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

Published
14 July 2025
Submission deadline
18 August 2025, 15:00
Estimated value
€63,203
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00458374-2025
Reference
e9bf509d-1d81-42c3-b211-eb70b2ac9874
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Δράμας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026»,σύμφωνα με τα όσα περιγράφονται αναλυτικά στις ΕΝΟΤΗΤΕΣ και στα ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ της Διακήρυξης της Σύμβασης.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα Α «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €20,596
2 ΤΜΗΜΑ Β: «ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €6,407
3 ΤΜΗΜΑ Γ : «ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €10,439
4 ΤΜΗΜΑ Δ : «ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €12,773
5 ΤΜΗΜΑ Ε : «ΕΙΔΗ ΓΑΛΑΚΤΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €8,613
6 ΤΜΗΜΑ ΣΤ : «ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ -ΓΑΛΑ»
EL514
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,375
7 Lot 7 €63,203

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ