Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Ξάνθης της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 15 July 2025
- Submission deadline
- 20 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €56,477
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00459767-2025
- Reference
- a36fe9fb-6ab9-4b21-8a01-aa72f0e63212
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Ξάνθης της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026», σύμφωνα με τα όσα περιγράφονται αναλυτικά στις ΕΝΟΤΗΤΕΣ και στα ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ της Διακήρυξης της Σύμβασης.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα Α «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €18,841 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β: «ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €5,812 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Γ : «ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €9,171 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ Δ : «ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €10,140 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ Ε : «ΕΙΔΗ ΓΑΛΑΚΤΟΠΩΛΕΙΟΥ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €8,299 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ ΣΤ : «ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ -ΓΑΛΑ» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,214 |
| 7 | Lot 7 | — | €56,477 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00459767-2025 · 15 July 2025
- OJS · 133/2025 · 15 July 2025
Other tenders from ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών της Δ.ΥΠ.Α. αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής…
- Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Σερρών της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της…
- Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Κομοτηνής της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της…
- Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Δράμας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της…
- Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Καβάλας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της…
- Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών της Δ.ΥΠ.Α. αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής…