El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Καβάλας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026

Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

Published
11 July 2025
Submission deadline
14 August 2025, 15:00
Estimated value
€56,181
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00452295-2025
Reference
b8290d69-d67b-40f4-a0da-098d7d9f6eaf
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Καβάλας της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης για το έτος 2026»,σύμφωνα με τα όσα περιγράφονται αναλυτικά στις ΕΝΟΤΗΤΕΣ και στα ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ της Διακήρυξης της Σύμβασης.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα Α «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €18,598
2 ΤΜΗΜΑ Β: «ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €5,751
3 ΤΜΗΜΑ Γ : «ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €10,705
4 ΤΜΗΜΑ Δ : «ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €8,941
5 ΤΜΗΜΑ Ε : «ΕΙΔΗ ΓΑΛΑΚΤΟΠΩΛΕΙΟΥ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €8,081
6 ΤΜΗΜΑ ΣΤ : «ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ -ΓΑΛΑ»
EL515
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,105
7 Lot 7 €56,181

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ