Προμήθεια συστημάτων χρωματογραφίας υγρών και αερίων, προμήθεια λογισμικού ανάλυσης κίνησης και πολυμετρικού αναλυτή αερίων-ποιότητα αέρα
Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 13:00
- Estimated value
- €127,790
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00619698-2024
- Reference
- 3c3b7910-613f-4fa8-89cc-8e2d76a54c08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48100000Paquetes de software específico de un sector económico
- 38432200Cromatógrafos
- 38433200Equipo de medir emisiones
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια συστημάτων χρωματογραφίας υγρών και αερίων, προμήθεια λογισμικού ανάλυσης κίνησης και πολυμετρικού αναλυτή αερίων-ποιότητα αέρα» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Λογισμικό ανάλυσης κίνησης για εργονομικές προσομοιώσεις, αλληλεπίδραση ανθρώπου-μηχανής κ.α. | 48100000 Paquetes de software específico de un sector económico | €17,690 |
| 2 | Σύστημα χρωματογραφίας υγρών για αγροβιομηχανικά προϊόντα και διαχείριση υγρών απορριμμάτων για ανάλυση και χαρακτηρισμό | 38432200 Cromatógrafos | €38,100 |
| 3 | Σύστημα αέριας χρωματογραφίας αερίων για αγροβιομηχανικά προϊόντα και διαχείριση απορριμμάτων για ανάλυση και χαρακτηρισμό εκπομπών αερίων | 38432200 Cromatógrafos | €13,000 |
| 4 | Πολυπαραμετρικός αναλυτής αερίων - ποιότητα αέρα για παρακολούθηση και ανάλυση αερίων, σε γεωτρήσεις και φρεάτια όπου παράγονται βιοαέρια και σε περιοχές με υψηλή ατμοσφαιρική ρύπανση | 38433200 Equipo de medir emisiones | €59,000 |
Award criteria
- Cost — Η τιμή δεν είναι το μόνο κριτήριο ανάθεσης και όλα τα κριτήρια ορίζονται μόνο στα έγγραφα της σύμβασης.
Official publications
- TED · 00619698-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024
Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)
- Ανάπτυξη και αναβάθμιση υπολογιστικών υποδομών και υποδομών ανάλυσης δεδομένων
- Προμήθεια Υποδομής για δράσεις έρευνας και καινοτομίας σε τεχνολογίες ρομποτικής, με έμφαση στον Ψηφιακό Μετασχηματισμό της Βιομηχανίας,…
- Προμήθεια εξοπλισμού κλειστού πειραματικού αυτοκινητόδρομου (i-mile) Ινστιτούτου Βιώσιμης Κινητικότητας & Δικτύων Μεταφορών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Ινστιτούτου Βιο-Οικονομίας και Αγροτεχνολογίας και Ινστιτούτου Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών ΕΚΕΤΑ
- Προμήθεια αντιδραστήρα σύνθεσης εναλλακτικών καυσίμων, εξοπλισμού μέτρησης μηχανικών ιδιοτήτων διαφόρων υλικών και παραγωγής πυκνοποιημένων…
- Προμήθεια εξοπλισμού χρωματογραφίας και προσδιορισμού αέριας ρύπανσης
- Προμήθεια συστημάτων προσομοίωσης
- Προμήθεια οθονών, συστημάτων τηλεδιασκέψεων, VR powerwall, βιντεοπροβολέων και οθονών βιντεοπροβολέων και υπολογιστικών συστημάτων
- Προμήθεια ρομποτικών συστημάτων
- Αναβάθμιση υποδομής Βιοχημικής & Μεταβολικής Ανάλυσης