El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια ΣμηΕΑ με πολυφασματική κάμερα, μη επανδρωμένου επίγειου οχήματος και ρομποτικού πλήρως αυτόνομου οχήματος αστικών μικρο-διανομών

Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)

Published
18 December 2024
Submission deadline
21 January 2025, 13:00
Estimated value
€215,270
Place of performance
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00776358-2024
Reference
98c8ce88-d3b6-4402-aaf5-be7630561c56
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια ΣμηΕΑ με πολυφασματική κάμερα, μη επανδρωμένου επίγειου οχήματος και ρομποτικού πλήρως αυτόνομου οχήματος αστικών μικρο-διανομών» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Σύστημα μη Επανδρωμένου Αεροσκάφους – ΣμηΕΑ με πολυφασματική κάμερα
Βόλος, EL613
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €24,372
2 Προμήθεια μη Επανδρωμένου Επίγειου Οχήματος
Βόλος, EL613
16000000 Maquinaria agrícola €158,500
3 Ρομποτικό πλήρως αυτόνομο όχημα αστικών μικρο-διανομών
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
34114000 Vehículos especiales €32,398

Award criteria

Official publications

Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)