Προμήθεια Πρώτων Υλών για την Ετήσια Παραγωγή Διπυρίτη
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 4 March 2025
- Submission deadline
- 7 April 2025, 14:00
- Estimated value
- €626,660
- Place of performance
- Περιστέρι - Αττικής, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00141317-2025
- Reference
- 8caaf099-0cba-4203-8e58-45f5b36e0f37
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15412200Grasas vegetales
- 15620000Almidones y productos amiláceos
- 15622120Jarabe de glucosa
- 15831200Azúcar blanco
- 24324000Compuestos orgánicos con funciones nitrogenadas
- 14311200Fosfatos aluminocálcicos
- 15612150Harina para pastelería
- 15612400Mezclas para la preparación de productos de panadería
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 09/25 (α/α ΕΣΗΔΗΣ: 367289) Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας για την Προμήθεια Πρώτων Υλών για την Ετήσια Παραγωγή Διπυρίτη προς Κάλυψη Αναγκών Αποθεμάτων Σχεδίου Αρχικής Κλιμάκωσης Αποθεμάτων και Λοιπών Σχεδίων
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Φοινικέλαιο (RBD PALM OIL) | 15412200 Grasas vegetales | €225,153 |
| 2 | Άμυλο αραβοσίτου | 15620000 Almidones y productos amiláceos | €77,004 |
| 3 | Γλυκόζη σιρόπι | 15622120 Jarabe de glucosa | €25,029 |
| 4 | Λευκή Ζάχαρη | 15831200 Azúcar blanco | €28,782 |
| 5 | Διττανθρακική αμμωνία | 24324000 Compuestos orgánicos con funciones nitrogenadas | €22,905 |
| 6 | Ορθοφωσφορικό Ασβέστιο | 14311200 Fosfatos aluminocálcicos | €4,012 |
| 7 | Αλεύρι Μπισκοτοποιίας | 15612150 Harina para pastelería | €208,848 |
| 8 | Λεκιθίνη | 15612400 Mezclas para la preparación de productos de panadería | €34,927 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00141317-2025 · 4 March 2025
- OJS · 44/2025 · 4 March 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ