Προμήθεια Χημικών Υλικών Αρβυλών
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 27 January 2025
- Submission deadline
- 3 March 2025, 14:00
- Estimated value
- €766,680
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00055613-2025
- Reference
- c8f2b4fc-26e8-46da-afcf-485f08e00552
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24000000Productos químicos
- 24910000Colas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 02/25 Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας, για την Προμήθεια Χημικών Υλικών Αρβυλών, για την Απρόσκοπτη Υλοποίηση του Προγράμματος Κατασκευής Αρβυλών του 700 ΣΕ ετών 2025 - 28
Lots (20)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 24910000 Colas | €74,800 |
| 2 | Τμήμα 2 | 24910000 Colas | €24,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 24910000 Colas | €23,360 |
| 4 | Τμήμα 4 | 24910000 Colas | €24,960 |
| 5 | Τμήμα 5 | 24910000 Colas | €23,360 |
| 6 | Τμήμα 6 | 24910000 Colas | €16,800 |
| 7 | Τμήμα 7 | 24910000 Colas | €20,000 |
| 8 | Τμήμα 8 | 24000000 Productos químicos | €44,280 |
| 9 | Τμήμα 9 | 24000000 Productos químicos | €14,160 |
| 10 | Τμήμα 10 | 24000000 Productos químicos | €12,480 |
| 11 | Τμήμα 11 | 24000000 Productos químicos | €2,080 |
| 12 | Τμήμα 12 | 24000000 Productos químicos | €136,000 |
| 13 | Τμήμα 13 | 24000000 Productos químicos | €49,600 |
| 14 | Τμήμα 14 | 24000000 Productos químicos | €116,000 |
| 15 | Τμήμα 15 | 24000000 Productos químicos | €67,200 |
| 16 | Τμήμα 16 | 24000000 Productos químicos | €84,000 |
| 17 | Τμήμα 17 | 24000000 Productos químicos | €9,600 |
| 18 | Τμήμα 18 | 24000000 Productos químicos | €24,000 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 01 | — | €207,280 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 02 | — | €559,400 |
Award criteria
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00055613-2025 · 27 January 2025
- OJS · 18/2025 · 27 January 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ