ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 11 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 12:00
- Estimated value
- €13,040,020
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00821601-2025
- Reference
- fecf0f68-9cd9-4e3e-95a8-c5df8dfe4200
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31214520Celdas de media tensión
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 507404_Α_Συγκροτήματα κυψελωτών τηλεχειριζόμενων πινάκων με διακόπτες χωρίς SF6 για Υ/Σ Διανομής | 31214520 Celdas de media tensión | €13,040,020 |
| 2 | 507404_Β_Συγκροτήματα κυψελωτών τηλεχειριζόμενων πινάκων με διακόπτες χωρίς SF6 για πελάτες ΜΤ τύπου Ι | 31214520 Celdas de media tensión | €6,993,000 |
| 3 | 507404_Γ_Συγκροτήματα κυψελωτών τηλεχειριζόμενων πινάκων με διακόπτες χωρίς SF6 για πελάτες ΜΤ τύπου ΙΙ | 31214520 Celdas de media tensión | €8,739,574 |
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00821601-2025 · 11 December 2025
- OJS · 239/2025 · 11 December 2025
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- 508501_ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΟΝΩΤΙΚΩΝ ΕΛΑΙΩΝ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΩΝ
- Προμήθεια Συγκροτημάτων Μεταλλοενδεδυμένων Πινάκων Διανομής 20 (24) kV
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΟΡΗΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΦΟΡΤΙΟΥ Μ.Τ. ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΩΝ ΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ
- «Παροχή Υπηρεσιών Συλλογής, Μεταφοράς και Διάθεσης Επικίνδυνων Αποβλήτων»
- 506502_ Φορητές Συσκευές Βραχυκύκλωσης και Γείωσης Χαμηλής Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- 506402_Προμήθεια Αυτόματων Βηματικών Ρυθμιστών Τάσης για δίκτυα Διανομής Μέσης Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)