Προμήθεια Συγκροτημάτων Μεταλλοενδεδυμένων Πινάκων Διανομής 20 (24) kV
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 5 August 2026
- Submission deadline
- 7 September 2026, 12:00
- Estimated value
- €555,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00541612-2026
- Reference
- d105b09d-552f-4cb5-bdef-d5af178a4a28
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31161900Sistemas de control de tensión
Description
Προμήθεια Συγκροτημάτων Μεταλλοενδεδυμένων Πινάκων Διανομής 20 (24) kV
Award criteria
- Price — Βαθμολογείται συγκριτικά με βάση τη χαμηλότερη προσφερόμενη τιμή, σε κλίμακα 0-10.
- Quality — Χρόνος παράδοσης. Βαθμολογείται συγκριτικά με βάση τον συντομότερο προσφερόμενο χρόνο παράδοσης, δηλούμενο σε ακέραιους μήνες από την υπογραφή της Σύμβασης, σε κλίμακα 0-10.
- Quality — Περιβαλλοντικά κριτήρια. Βαθμολογούνται βάσει της προκαθορισμένης κλίμακας του άρθρου 2.3.4.γ της Διακήρυξης, σε κλίμακα 0-10.
- Quality — Εγγύηση και υποστήριξη. Βαθμολογούνται βάσει της προκαθορισμένης κλίμακας του άρθρου 2.3.4.δ της Διακήρυξης, σε κλίμακα 0-10.
Official publications
- TED · 00541612-2026 · 5 August 2026
- OJS · 149/2026 · 5 August 2026
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- 508501_ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΟΝΩΤΙΚΩΝ ΕΛΑΙΩΝ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΟΡΗΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΦΟΡΤΙΟΥ Μ.Τ. ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΩΝ ΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ
- «Παροχή Υπηρεσιών Συλλογής, Μεταφοράς και Διάθεσης Επικίνδυνων Αποβλήτων»
- 506502_ Φορητές Συσκευές Βραχυκύκλωσης και Γείωσης Χαμηλής Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- 506402_Προμήθεια Αυτόματων Βηματικών Ρυθμιστών Τάσης για δίκτυα Διανομής Μέσης Τάσης
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ Υ/Σ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ Υ/Σ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ Ι & ΙΙ
- 506508_ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΠΟ ΜΕΣΗ ΤΑΣΗ (ΕΥΤ)