Προμήθεια πέντε (5) οχημάτων περιπολίας και μεταφοράς σκύλων.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ & ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ - Α ́ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 8 September 2026, 14:00
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00535531-2026
- Reference
- 98eb7de5-1972-4a86-ac8e-f1cf98f4ca54
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34000000Equipos de transporte y productos auxiliares
- 34113200Vehículos todoterreno
Description
Προμήθεια μέσω της Ειδικής Δράσης με τίτλο «(Frontex Equipment for Hellenic Police) Enhancing the capacity of the competent Greek Authorities for Maritime and Land borders surveillance», με Κωδικό ΟΠΣ 6001966, του «Μέσου Χρηματοδοτικής Στήριξης για τη Διαχείριση των Συνόρων και την Πολιτική Θεωρήσεων του Ταμείου για την Ολοκληρωμένη Διαχείριση των Συνόρων 2021-2027», συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας #565.000,00# ευρώ, συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων, δαπανών, Ειδικού Τέλους Ταξινόμησης και Φ.Π.Α..
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00535531-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ & ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ - Α ́ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια είκοσι (20) οχημάτων περιπολίας και πέντε (5) οχημάτων περιπολίας και μεταφοράς σκύλων.
- Υπ' αριθ. 4/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 4/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 4/2026 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 31/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 36/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 35/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 9/2024 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 9/2024 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 9/2024 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..