Προμήθεια είκοσι (20) οχημάτων περιπολίας και πέντε (5) οχημάτων περιπολίας και μεταφοράς σκύλων.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ & ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ - Α ́ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 5 May 2025
- Submission deadline
- 10 June 2025, 14:00
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00286681-2025
- Reference
- d79c71bf-4364-434a-9f41-626b4e5d1fa5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34000000Equipos de transporte y productos auxiliares
- 34134100Camiones con plataforma
- 34113200Vehículos todoterreno
Description
Προμήθεια μέσω της Ειδικής Δράσης με τίτλο «(Frontex Equipment for Hellenic Police) Enhancing the capacity of the competent Greek Authorities for Maritime and Land borders surveillance», με Κωδικό ΟΠΣ 6001966, του «Μέσου Χρηματοδοτικής Στήριξης για τη Διαχείριση των Συνόρων και την Πολιτική Θεωρήσεων του Ταμείου για την Ολοκληρωμένη Διαχείριση των Συνόρων 2021-2027», συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας #2.785.000,00# ευρώ, συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων, δαπανών, Ειδικού Τέλους Ταξινόμησης και Φ.Π.Α..
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α' τμήμα της υπ' αριθ. 10/2025 Διακήρυξης Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π.. | 34134100 Camiones con plataforma | — |
| 2 | Β' τμήμα της υπ' αριθ. 10/2025 Διακήρυξης Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π.. | 34113200 Vehículos todoterreno | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00286681-2025 · 5 May 2025
- OJS · 86/2025 · 5 May 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ & ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ - Α ́ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια πέντε (5) οχημάτων περιπολίας και μεταφοράς σκύλων.
- Προμήθεια είκοσι (20) οχημάτων περιπολίας και πέντε (5) οχημάτων περιπολίας και μεταφοράς σκύλων.
- Υπ' αριθ. 4/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 4/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 4/2026 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 31/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 36/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 35/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 9/2024 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..
- Υπ' αριθ. 9/2024 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. / Υ.Π.τ.Π..