ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 2024-2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 23 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €1,023,664
- Place of performance
- ΖΩΓΡΑΦΟΥ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00759599-2024
- Reference
- 556baea8-e410-4ba0-b8be-3b236ce02752
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35113400Ropa de protección y de seguridad
- 18141000Guantes de trabajo
- 18440000Sombreros y tocados
- 18142000Viseras de seguridad
- 18830000Calzado de protección
- 44611200Aparatos respiratorios
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΧΕΡΙΩΝ | 18141000 Guantes de trabajo | €130,033 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΕΦΑΛΗΣ | 18440000 Sombreros y tocados | €8,340 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΟΦΘΑΛΜΩΝ | 18142000 Viseras de seguridad | €18,774 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗΣ | 44611200 Aparatos respiratorios | €512,661 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €234,189 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ | 18830000 Calzado de protección | €110,242 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | 18143000 Indumentaria de protección | €9,424 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00759599-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024