Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
Buyer: Υπουργείο Πολιτισμού - Εφορεία Αρχαιοτήτων Ιωαννίνων
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €64,516
- Place of performance
- Ιωάννινα, EL543
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00756635-2024
- Reference
- 35ce3308-6d7f-499b-8304-c30607f48952
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39299000Artículos de cristal
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια υάλινων φωτιστικών κωδώνων και η τοποθέτησή τους στις φωτιστικές οπές των θόλων του χλιαρού και του θερμού χώρου.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00756635-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024
Other tenders from Υπουργείο Πολιτισμού - Εφορεία Αρχαιοτήτων Ιωαννίνων
- Διακήρυξη 2/2025
- 1/2026
- Διακήρυξη 2/2025
- Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
- Προμήθεια οικοδομικών υλικών και πήλινων σωλήνων
- Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
- Προμήθεια οικοδομικών υλικών και πήλινων σωλήνων
- Ενοικίαση, τοποθέτηση και αποξήλωση μεταλλικών ικριωμάτων εργασίας
- Ενοικίαση, τοποθέτηση και αποξήλωση μεταλλικών ικριωμάτων εργασίας