Διακήρυξη 2/2025
Buyer: Υπουργείο Πολιτισμού - Εφορεία Αρχαιοτήτων Ιωαννίνων
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 15:00
- Estimated value
- €189,516
- Place of performance
- Αρχαιολογικός χώρος Δωδώνης, EL543
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00793995-2025
- Reference
- 5115522d-5e86-4952-b125-43703f3c27d1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92522200Servicios de preservación de edificios históricos
Description
Μηχανική επεξεργασία και διαμόρφωση φυσικού λίθου: α) για νέα αρχιτεκτονικά μέλη και β) για συμπληρώσεις αρχαίων μελών
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00793995-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025
Other tenders from Υπουργείο Πολιτισμού - Εφορεία Αρχαιοτήτων Ιωαννίνων
- Διακήρυξη 2/2025
- 1/2026
- Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
- Προμήθεια οικοδομικών υλικών και πήλινων σωλήνων
- Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
- Προμήθεια οικοδομικών υλικών και πήλινων σωλήνων
- Ενοικίαση, τοποθέτηση και αποξήλωση μεταλλικών ικριωμάτων εργασίας
- Προμήθεια και τοποθέτηση υάλινων φωτιστικών κωδώνων
- Ενοικίαση, τοποθέτηση και αποξήλωση μεταλλικών ικριωμάτων εργασίας