ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΔΟΣΗ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΣΤΑ.ΣΥ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 10 June 2025, 11:00
- Estimated value
- €2,549,184
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00299830-2025
- Reference
- 85bb3a6f-bdce-47ef-b48c-437832f7fee8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30199750Cupones
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και έκδοση διατακτικών τροφής σε ηλεκτρονική μορφή (έξυπνες κάρτες – προπληρωμένες κάρτες), σε συμμόρφωση με την συμφωνηθείσα ΕΣΣΕ και πιο συγκεκριμένα του άρθρου 6.1 αυτής (ρυθμίσεις κοινωνικού χαρακτήρα). Το αντικείμενο του διαγωνισμού κατατάσσεται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 22440000-6, 30162000-2 Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο καθαρό ποσό των Δύο Εκατομμυρίων Πεντακοσίων Σαράντα Εννέα Χιλιάδων Εκατό Ογδόντα Τεσσάρων Ευρώ (2.549.184,00€).
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00299830-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.