«Προμήθεια και εγκατάσταση νέου εξοπλισμού 49 εργαστηρίων ΕΕΚ»
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 9 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €4,500,600
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00662803-2025
- Reference
- b86489fb-1281-45da-8d15-da072b67263a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλέκτρονικού διεθνούς διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει την Προμήθεια και εγκαταστάση νέου εξοπλισμού 49 εργαστηριών ΕΕΚ», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, συνολικού προϋπολογισμού 4.500.600,00€ πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 5.580.744,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%).
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00662803-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025