Διακήρυξη 8/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 25 April 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 15:30
- Estimated value
- €1,411,290
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00247960-2024
- Reference
- 4105deb4-e07d-4474-bec1-19975d3efa80
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85312300Servicios de orientación y asesoramiento
Description
Διακήρυξη διεθνούς διαγωνισμού που αφορά στο Υποέργο -1 «Παροχή Επιστημονικών και Τεχνικών Συμβουλευτικών Υπηρεσιών για την εφαρμογή των δράσεων της ΔΥΠΑ ως Δικαιούχος στο πλαίσιο του ΠΑΔΚΣ 2021-2027
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00247960-2024 · 25 April 2024
- OJS · 82/2024 · 25 April 2024