El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Ινστιτούτου Βιο-Οικονομίας και Αγροτεχνολογίας και Ινστιτούτου Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών ΕΚΕΤΑ

Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)

Published
27 November 2025
Submission deadline
7 January 2026, 13:00
Estimated value
€351,285
Place of performance
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00787440-2025
Reference
0e88aa3f-2b68-45ca-95a6-162179e2c5a9
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «.Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Ινστιτούτου Βιο-Οικονομίας και Αγροτεχνολογίας και Ινστιτούτου Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών ΕΚΕΤΑ» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τετράτροχο όχημα παντός εδάφους για διενέργεια μετρήσεων στον αγρό
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
34113200 Vehículos todoterreno €6,900
2 Ολοκληρωμένο σύστημα δυναμικής ανάλυσης της κίνησης
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
48100000 Paquetes de software específico de un sector económico €203,290
3 Συστοιχία φασματοφωτόμετρου για μετρήσεις στο πεδίο και σε εργαστήριο
Βόλος, EL613
38433000 Espectrómetros €14,800
4 Προμήθεια ολοκληρωμένου συστήματος Δειγματοληψίας και Χαρτογράφησης Ιδιοτήτων Εδάφους
Βόλος, EL613
35125100 Sensores €56,000
5 Μη Επανδρωμένο Αεροσκάφος με Σύστημα Ψεκασμού
Βόλος, EL613
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €35,500
6 Προμήθεια Συστήματος περιστροφικού αισθητήρα ανίχνευσης φωτός και εύρους (LIDAR) κατάλληλο για εφαρμογές ρομποτικής
Βόλος, EL613
35125100 Sensores €7,800
7 Σύστημα καταγραφής και μοντελοποίησης περιβαλλοντικών συνθηκών αποτελούμενο από υπολογιστική μονάδα και αισθητήρες καταγραφής
Θέρμη, Θεσσαλονίκη, EL522
30214000 Puestos de trabajo €26,995

Award criteria

Official publications

Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)