El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια αντιδραστήρα σύνθεσης εναλλακτικών καυσίμων, εξοπλισμού μέτρησης μηχανικών ιδιοτήτων διαφόρων υλικών και παραγωγής πυκνοποιημένων υλικών

Buyer: Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)

Published
27 June 2025
Submission deadline
4 August 2025, 13:00
Estimated value
€333,919
Place of performance
Θεσσαλονίκη, EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00418350-2025
Reference
b4ed5023-2661-4646-8990-70e7cc01078a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια αντιδραστήρα σύνθεσης εναλλακτικών καυσίμων, εξοπλισμού μέτρησης μηχανικών ιδιοτήτων διαφόρων υλικών και παραγωγής πυκνοποιημένων υλικών» σύμφωνα με τους όρους και τις απαιτήσεις της παρούσας διακήρυξης όπως κατά περίπτωση ορίζεται ανά Τμήμα και ο Ανάδοχος οφείλει να υλοποιήσει την προμήθεια του κάθε Τμήματος και να παράσχει τις σχετικές υπηρεσίες όπως κατά περίπτωση απαιτείται ανά Τμήμα σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παρ. 6.1.1 της Διακήρυξης και το Παράρτημα I αυτής.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Καταλυτικός Αντιδραστήρας σύνθεσης καυσίμων
Πτολεμαΐδα Κοζάνης, EL531
42996400 Mezcladores €219,519
2 Πρέσα για την ανάπτυξη και δοκιμή νέων υλικών
Πτολεμαΐδα Κοζάνης, EL531
42636100 Prensas hidráulicas €89,400
3 Εξοπλισμός για τη μέτρηση μηχανικής αντοχής διαφόρων υλικών
Πτολεμαΐδα Κοζάνης, EL531
38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida €25,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (Ε.Κ.Ε.Τ.Α.)