Προμήθεια Ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού της Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
- Published
- 28 October 2024
- Submission deadline
- 29 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €401,400
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00654880-2024
- Reference
- 1f70e8ef-f4c7-4c45-b663-28839ad3a4b0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32320000Equipo audiovisual y de televisión
- 30200000Equipo y material informático
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 42000000Maquinaria industrial
Description
Διακήρυξη διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την επιλογή αναδόχου για το έργο με τίτλο «Προμήθεια Ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού της Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών» στο πλαίσιο της υπ’ αριθμ. πρωτ. 1610/05.04.2024 (ΑΔΑ: ΕΩ6Υ46ΝΚΠΔ-14Ρ) πρόσκλησης υποβολής προτάσεων του Υπουργείου Παιδείας Θρησκευμάτων και Αθλητισμού – Επιτελική Δομή ΕΣΠΑ – Μονάδα ΤΑΑ, του έργου SUB2: ‘’Πανεπιστήμια Αριστείας’’»
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 "Υπολογιστικός και Οπτικοακουστικός Εξοπλισμός" | 32320000 Equipo audiovisual y de televisión | €362,400 |
| 2 | Τμήμα 2 "Λογισμικό" | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €9,000 |
| 3 | Τμήμα 3 "Εργαστηριακός Εξοπλισμός" | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €20,500 |
| 4 | Τμήμα 4 "Βιβλιοδετικός Εξοπλισμός" | 42000000 Maquinaria industrial | €9,500 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής για το σύνολο των Τμημάτων.
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής για το σύνολο των Τμημάτων
Official publications
- TED · 00654880-2024 · 28 October 2024
- OJS · 210/2024 · 28 October 2024