Διακήρυξη
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
- Published
- 3 September 2024
- Submission deadline
- 10 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €2,768,362
- Place of performance
- EL622
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00527268-2024
- Reference
- a50ddc04-dd08-4472-bddd-9c5296d50e85
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15612120Harina de panificación
- 15821150Biscotes
- 15511700Leche en polvo
- 15884000Alimentos infantiles
- 15511210Leche UHT
- 03211300Arroz
- 15831600Miel
- 15411110Aceite de oliva
Description
ΚΛΕΙΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΡΙΕΤΟΥΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ, ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00527268-2024 · 3 September 2024
- OJS · 171/2024 · 3 September 2024